Przed nami niezywkle emocjonująca noc w NHL. Łącznie zostanie rozegranych, aż dwanaście spotkań. Ja osobiście wybrałem dwa z nich. Pierwsze z nich będzie to starcie pomiędzy drużynami New York Islanders, która to drużyna na własnym lodowisku zmierzy się z Los Angels Kings. Zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki z NHL

Darmowe pewniaki z NHL

Drugi pojedynek jaki wpadł mi w oko to starcie pomiędzy Philadelphia Flyers z New Jersey Devils. Zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze i nie powinni mieć oni tutaj większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

New York Islanders – Los Angeles Kigs

Gospodarze zdecydowanie lepiej sobie radzą od swoich rywali. Obecnie zajmują szóste miejsce na wschodzie i walczą o playoffy. Goście natomiast zamykają tabelę na zachodzie z dorobkiem czterdziestu trzech punktów. Obecna dyspozycja również przemawia za gospodarzami, którzy wygrali dwa z pięciu ostatnich pojedynków. Natomiast w dwa z trzech przegrali przegrali po dogrywce oraz rzutach karnych. Hokeiści LA King w tym samym czasie wygrali zaledwie jeden mecz, a okazali się w nim lepsi od Arizony.

Do tego ekipa Islanders ma atut gry na własnym lodowisku, a w tym sezonie zanotowali szesnaście wygranych i jedenaście razy przegrywali. Ekipa Kings na wyjazdach gra bardzo słabo, a bilans ośmiu zwycięstw i dwudziestu dwóch porażek jest najlepszym dowodem. Poza względem kadrowym również lepiej wyglądają gospodarze, którzy w swoich szeregach mają chociażby takich zawodników ja Barzal, czy Nelson. Gra gości przede wszystkim skupia się na Kopitaru.

Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Mimo, że ekipa Islanders wygrała zaledwie dwa z pięciu ostatnich pojedynków to ma dobrą okazją na poprawienie tego bilansu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Philadelphia Flyers – New Jersey Devils

Obie drużyny śmiało można powiedzieć, że bardzo dużo dzieli. Gospodarze zajmują siódme miejsce z dorobkiem sześćdziesięciu jeden punktów. Ich najbliżsi rywale zdobyli ich czterdzieści sześć co daje piętnaste miejsce. Obie te drużyny występują na wschodzie. Patrząc na obecną dyspozycję to również i ona przemawia za gospodarzami. Ekipa Philadelphi wygrała cztery z pięciu ostatnich spotkań. Jedyną porażkę zanotowali z Pittsburgh Penguins i to dopiero po rzutach karnych. W tym samym okresie zespół Devils wygrał tylko jeden mecz.

Patrząc na ostatnie występy drużyny Devils to mieli ogromne problemy w defensywie. Rywale nie mieli najmniejszych problemów ze strzeleniem im bramek. Patrząc na ostatnią dyspozycję ekipy Philadelphii, a do tego, że grają na własnej hali oraz mają skutecznych zawodników to ciężkie zadanie czeka tutaj przyjezdnych. Z pewnością Couturier oraz Konecny spokojnie są wstanie zdobyć punkty podczas tego pojedynku gospodarzom. Warto jest zaznaczyć, że trzy ostatnie mecze bezpośrednie wygrywała drużyna Philadelphii Flyers i to własnie ona powinna również dopisać kolejne zwycięstwo do swojego konta w tym starciu.

Gospodarze pod każdym względem są mocniejsi od swoich rywali. Poza tym grają na własnym lodowisku, więc tym bardziej muszą wygrywać chcąc myśleć o grze w fazie playoff” – pisze typer betonline.net.pl

Spotkania z NHL można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
New York Islanders – Los Angeles Kigsz dogrywką i karnymi – 1 1.40STS
Philadelphia Flyers – New Jersey Devilsz dogrywką i karnymi – 1 1.50 STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 4 lutego (wtorek)
Następny artykułTyp dnia 19 lutego (środa)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.