Czas na spotkania trzeciej kolejki spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Jedno z środowych konfrontacji będzie to potyczka pomiędzy Anglią, a Polską. Zdecydowanym faworytem tego meczu niewątpliwie są Anglicy i nie powinni mieć oni tutaj większych problemów z wygraną.

Anglia – Polska: Jakie typy

Anglia – Polska: Jakie typy

Wszystkie atuty śmiało można powiedzieć, że Anglicy mają po swojej stronie. Pozostaje im jedynie potwierdzić to na boisku. A na pewno pod względem doświadczenia, możliwości, potencjału, czy klasy piłkarzy przewyższają nasz zespół.

Patrząc na obie reprezentacje to śmiało można powiedzieć, ze największym atutem Anglików jest kolektyw. Pomimo, że w kadrze mają dobrych i solidnych piłkarzy to wszyscy razem się uzupełniają i wyglądają bardzo solidnie. Co zresztą potwierdzili już podczas tych eliminacji, gdzie to dali żadnych większych szans swoim rywalom.

Spodziewano się na pewno dużo lepszej gry pod wodzą Sousy. Jednak tak się nie stało. Nasza drużyna gra dosyć przeciętnie i to potwierdzają osiągane rezultaty” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Polacy śmiało można powiedzieć, że w dwóch wcześniejszych meczach, tj. z Węgrami i Andorą się nie popisali. W spotkaniu z Węgrami mieli na pewno więcej szczęście niż naszej dobrej gry. Ostatecznie udało się zremisować 3-3. Z Andorą wygraliśmy 3-0, ale z drugiej strony gra naszej ekipy nie była porywająca. Lewy wykorzystał przede wszystkim w tamtym starciu swoje doświadczenie co dało wygraną.

A, jak dobrze wiadomo Lewy w tym meczu na pewno nie zagra. Przez co nasza siła ofensywna znacząco będzie osłabiona. W dodatku obrona nie wygląda za pewnie. W spotkaniu z Węgrami popełnialiśmy proste błędy. I nie chce mi się wierzyć, aby nagle zaczęło to wyglądać dużo lepiej. Tym bardziej, że mają kim straszyć tutaj swoich przeciwników Mount-Kane-Sterling.

Spotkanie Anglia – Polska można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Anglia – Polska11.31STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 27 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułNajnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.