Czas na spotkania trzeciej rundy Indian Wells. Jedno z środowych meczy będzie to starcie pomiędzy Fabio Fognim z Stefanosem Tsitsipasem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy na dzisiaj z Indian Wells

Pewne typy na dzisiaj z Indian Wells

Śmiało trzeba powiedzieć, że faworyt tej rywalizacji jest tylko jeden. Favio obecnie zajmuje trzydzieste miejsce, zaś Grek sklasyfikowany na na trzeicej lokacie.

Fabio już najlepsze lata gry za sobą. Dodatkowo nie prezentuje zbyt dobrej dyspozycji. Nie miał w dodatku trudnych rywali podczas ostatnich spotkań, gdzie mierzył się z Pospisilem, czy też Nakshimą. Grając nawet w pierwszej rundzie tego turnieju z Struffem wygrał, ale po zaciętym meczu.

Kod promocyjny na bonus 2021

Zdecydowanie lepiej radził sobie Tsitsipas, który regularnie notował bardzo dobre wynik, jak chociażby półfinał w Cincinnati, czy też trzecia runda w US Open. Podczas pierwszej rundy Indian Wells nie miał żadnych problemów z pokonaniem Martinez, gdzie mecz wygrał w dwóch setach!

Spotkania Fognini – Tsitsipas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Fognini – Tsitsipas Tsitsipas – 1.51.55STS
Poprzedni artykułEl. MŚ: Polska – San Marino: Typy i analiza – 9 października (sobota)
Następny artykułKoeln – Bayern Leverkusen – 24 października (niedziela)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.