Czas na pojedynki trzeciej rundy challengera w Pradze. Jak dobrze wiadomo Korona wirus bardzo mocno dotknął Świat tenisa, ponieważ przez kilka miesięcy nie były rozgrywane turnieje. Obecnie zawodnicy rywalizują na kortach, m.in. w Pradze. A jedno środowych pojedynków będzie to mecz pomiędzy Wawrinką z Otte.

Wawrinka – Otte: Typ i analiza

Wawrinka – Otte: Typ i analiza

Zdecydowanym faworytem tego meczu oczywiście jest Szwajcar. Wawrinka jest to niewątpliwie zdecydowanie lepszy zawodnik od swojego przeciwnika i to praktycznie w każdym elemencie.

Stan pomimo trzydziestu pięciu lat cały czas utrzymuje wysoki poziom. Obecnie jest to siedemnasta rakieta męskiego tenisa. Dla porównania jego najbliższy rywal sklasyfikowany jest blisko dwieście pozycji niżej.

Szwajcar potrafi grać na clayu, co zresztą mogliśmy obserwować w poprzednich sezonach, ponieważ regularnie wygrywał swoje mecze. Wawrinka potrafi być cierpliwy, wyczekać rywala i wtedy narzucić swój styl gry. Również dużo lepiej gra z głębi kortu. Podczas długich wymian również powinien być góra.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

W pierwszym meczu podczas tego turnieju mierzył się z Safiullinem. Pomimo, że Sam przegrał drugiego seta. Owszem zabrakło Szwajcorowi koncentracji, ponieważ był dużo lepszy od swojego przeciwnika. Nie licząc drugiego seta, stracił tylko dwa gemy.

Otte owszem podczas ostatnich tygodni występował podczas turniejów pokazowych. Chociaż trzeba przyznać, ze nic wybitego w nich nie pokazywał. Grał ze zmiennym szczęściem, ale z drugiej strony tenisiści traktowali to, jako trening.

Niemiec rozegrał dwa mecze w tym turnieju,w których to dosyć pewnie wygrywał. Bez straty seta ogrywał Jaziriego oraz Rinderknecha. Jednak trzeba podkreslić, że w obu tych starciach był zdecydowanym faworytem.

Reasumując, trzeba podkreślić, ze Wawrinka jest faworytem tego meczu. Przewyższają rywala jakością rywala przynajmniej o jedną klasę. I jeśli będzie prezentował się na swoim poziomie to spokojnie stać stać na wygranie i to nawet w dwóch setach.

Spotkanie Wawrinka – Otte można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Karatsev – VeselyWawrinka – OtteWawrinka 1.34Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia: Karatsev – Vesely – 18 sierpnia [wtorek]
Następny artykułTyp dnia: Zagłębie Lubin vs PKO Ekstraklasa – 21 sierpnia [piątek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.