W sobotę o godzinie 18:00 rozpocznie się jedno ze spotkań włoskie Serie A. W ramach dziewiętnastej kolejki o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Udinese i Interu. Faworytami tego meczu niewątpliwie są goście i nie powinni mieć tutaj żadnych większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Jest to pojedynek dwóch drużyn, które walczą o zupełnie inne cele. A do tego obecnie zajmują pozycje po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze mają zaledwie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Natomiast Inter obecnie jest wiceliderem ligi. I z pewnością ta ekipa walczy o czołowe miejsca na koniec sezonu.

Do tego obecna dyspozycja również przemawia za Interem, gdzie ten zespół regularnie punktuje. Tego na pewno nie można powiedzieć o zespole gospodarzy. Bowiem piłkarze Udinese nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich starć na poziomie Serie A.

Trudno spodziewać się, że Udinese postawiło tutaj trudne warunki Interowi, która to ekipa przewyższa swoich przeciwników minimum o jeden poziom” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Inter jest zespołem zdecydowanie lepiej ułożonym taktycznie i organizacje. Podopieczni Contego co tutaj dużo mówić zdecydowanie lepiej operują piłką. Mają możliwości na solidną grę. Do tego pod względem kadrowym również przewyższają swoich przeciwników.

Gospodarze na pewno będą skupieni przede wszystkim na defensywie. Większością piłkarzy będą się bronić, a dopiero potem szukać sowich szans. Jednak dodać trzeba, że ta drużyna ani razu nie zachowała czystego konta w tym sezonie.

Reasumując, faworytami tego meczu niewątpliwie są goście. Ekipa Interu przewyższa swoich rywali pod każdym względem. Możliwości mają spore i jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to spokojnie stać ich na zwycięstwo.

Spotkanie Udinese – Inter można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Udinese – Inter21.62STS
Udinese – Interover 2.51.85Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 20 stycznie. Pewniak na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie z NBA – 25 stycznia. Darmowe typy.
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.