W związku z obecnie panującym korona wirusem legalny bukmacher eFortuna oferuje graczom promocję, w której to każdy zakład AKO i MAXIKOMBI jest bez podatku.

Happy Hours na zakłady bukmacherskie

Happy Hours na zakłady bukmacherskie

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera eFortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja „Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej” dostępna jest graczom do odwołania, ale chcąc z niej skorzystać wystarczy dodać bonus kursowy „Happy Hours” do swojego zakładu.

Bonus dla graczy od eFortuny

W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie wszystkie kupony:

  • AKO lub MAXIKOMBI
  • na których musi znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • minimalny kurs oddanego typu to 1.30
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej
Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka minimalna, ale i maksymalna nie jest określa przez bukmachera. Natomiast promocją nie jest objęty żaden zakład, który został zawarty za środki bonusowe.

Legalny bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygraną każdemu graczowi pod warunkiem, że zawarty kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także został on rozliczony, jako wygrany

eForutna kod promocyjny:

Warto jest mieć na uwadze, że gracz, który wpisze hasło promocyjne –>>> BETONLINE podczas zakłądania konta u bukmachera eFortuna online dokona automatycznie aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • darmowy bonus o wartości 20 złotych bez wpłaty własnej
  • premia do 1000 złotych za pierwszy depozyt
  • Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu gracze mogą mecze obstawiać wyłącznie przez internet online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 10 marca [wtorek]
Następny artykułTyp dnia – 10 kwietnia [piątek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.