O awans do półfinału Wimbledonu we wtorek 6 lipca powalczą ze sobą Ons Jabeur z Aryną Sabalenką. Nie spodziewam się tutaj jednostronnego pojedynku, stąd mój typ over 19.5 gema.

Darmowe typy bukmacherskie z Wimbledonu

Darmowe typy bukmacherskie z Wimbledonu

Sabalenka w rankingu WTA jest sklasyfikowana można powiedzieć że znacznie wyżej od swojej rywalki,b o na czwartej pozycji. Ons to obecnie dwudziesta czwarta rakieta kobieco tenisa.

Nie mniej jednak to właśnie Jabeur radzi sobie bardzo dobrze na trawie w tym sezonie. Obecnie zanotowała ona dziesięć zwycięstw i raz przegrała. Dla porównania Aryna ma bilans sześciu zwycięstw i dwukrotnie z kortu schodziła, jako przegrana.

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Obie zawodniczki trzeba powiedzieć, że prezentują się na podobnym poziomie podczas tego turnieju. Chociaż zaznaczyć jest trzeba, ze brakuje im stabilności. Po dobrych momentach przychodzą nieco gorsze. Co pokazuje fakt, że dosyć często traciły sety.

Jabeur podczas Wimbledonu pokonywała Peterson, Wiliams, Muguruzę oraz Światek. Sabalenka natomiast kolejno okazywała się lepsza od Niculescu, Bulter, Serrano oraz Rybakiny.

Spotkanie Jabeur – Sabalenka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Jabeur – Sabalenkaover 19.51.47STS
Poprzedni artykułWimbledon 2021: Azarenka – Cirsteatypy bukmacherskie – 1 lipca
Następny artykułDarmowe typy na dzisiaj z tenisa – 9 lipca
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.