Na kortach trawiastych Wimbledonu rónież występują kobiety. Jedno z dzisiejszych pojedynków podczas tej imprezy będzie to rywalizacja pomiędzy Viktorią Azerenką Soraną Mihaelą Cirsteą. Poniżej znajdziesz darmowe typy na ten mecz.

Azarenka – Cirstea: Typy bukmacherskie na Wimbledon 2021

Azarenka – Cirstea: Typy bukmacherskie na Wimbledon 2021

Już sama pozycja w rankingu WTA przemawia za Viktorią, która obecnie zajmuje czternastą pozycję, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na czterdziestej piątej lokacie.

Patrząc na wyniki obu zawodniczek an trawie w tym sezonie to również wygląda to lepiej po stronie Azrenki, która wygrała część spotkań i dwukrotnie przetrwałą. Cirstea zanotowała jedną wygraną i dwukrotnie przegrywała!

Kod promocyjny na bonus 2021

Azerenka w dodatku osiała dużo lepszej wyniki przed tym turniejem. Również podczas pierwszej rundy zaprezentowała się lepiej moim zadaniem w porównaniu do Cirstea. I jeśli zagra na takim samym poziomie podczas tego spotkania to powinna dosyć pewnie zanotować wygraną.

Spotkanie Azarenka – Cirstea można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Azarenka – Cirstea21.31STS
Poprzedni artykułWimbledon 2021: Darmowe typy na dzisiaj – 30 czerwca
Następny artykułWimbledon 2020: Typy na mecz Jabeur – Sabalenka – 6 lipca
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.