Bukmacher Forbet przeprowadza promocję dla swoich graczy a zmagania 4 ligi Forbet grupy warmińsko – mazurskiej w piłkę nożną, w której zmniejsza ryzyko przegranej.


Promocja u legalnego bukmachera na Forbet IV Ligę

Promocja u legalnego bukmachera na Forbet IV Ligę

Udział w tej promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje podczas każdej kolejki Forbet 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu, na którym będą znajdować się duklanie cztery zdarzenia z Forbet 4 ligi.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera Totolotek

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo, ale kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.25.

Kupony zagrane system wykluczone są z promocji.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 39 PLN. Jednak kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

Jeżeli zawarty kupon spełnia powyższe warunki promocji, a został rozliczony jako przegrany tow zamian bukmacher dokona zwrotu stawki graczowi.

Pamiętaj, że w promocji liczy się jedynie pierwszy kupon, który spełnia warunki tej akcji.

Bukmacher dokona zwrotu stawki w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00, zaś kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułKwalifikacje EURO 2020: Dania vs Gruzja – 8 czerwca (sobota)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.